Nejprodávanější produkty

Informace

Značky Počet značek: 10

Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek
 • ARMANI

  Společnost založil v roce 1975 Giorgio Armani v Itálii. Značka Armani Junior je nejlépe známá pro svou sofistikovanou jednoduchost, elegantní šití a pro klasické barvy využité v dětské kolekci. Značka Armani Junior nabízí oblečení pro děti, chlapce a dívky ve věku od novorozeněte až do 16 let.

   

 • BURBERRY

  Společnost založil v roce 1856 Thomas Burberry v Anglii. Britská luxusní značka s bohatou kulturou a historií trvající více než 150 let. Burberry dbá na moderní vývoj a respektování dlouhodobě držené tradice. Dětské kolekce jsou inspirovány dospělou kolekcí. Burberry nabízí oblečení pro děti, chlapce a dívky ve věku od novorozeněte až po 14 let.

 • CHLOÉ

  Společnost založili v roce 1952 Gaby Aghion a Jacques Lenoir v Paříži. Chloé kolekce jsou nadčasové, plné elegance a fascinace. Módní návrhářka Gaby Aghion je známá ženskými prvky, střihy a vzory, které přenáší do kolekcí pro děti a dívky.

 • DIOR

  Společnost založil v roce 1946 Christian Dior v Paříži. Značka Dior je synonymem pro půvab, styl a eleganci. Dětská móda Dior odráží toto dědictví s luxusem na dětských vzorech, které mají velmi kvalitní provedení a nadčasovost. Dětská móda Dior byla poprvé představena v butiku, který byl otevřen v Paříži roce 1967.

 • DOLCE & GABBANA

  Společnost založili v roce 1985 Domenico Dolce a Stefano Gabbana v Itálii. Dolce & Gabbana jsou nejlépe známý pro svou nezaměnitelnou kreativitu, která poskytuje propracovaný a luxusní design. Duo návrhářů čerpá inspiraci ze sicilského stylu, tak aby vytvořili něco pro každou malou dámu a pána.  Jejich móda je plná barev, bohémství, zvířecích vzorů a květin. Kolekce pro děti je rozdělena do třech značek a to D&G Baby, D&G Junior a D&G Teen. 

 • GUCCI

  Společnost založil v roce 1921 Guccio Gucci v Itálii. Gucci je jednou ze světově nejžádanějších módních značek. Značka Gucci je proslulá kvalitou a typickým monogramem "GG“, který vytváří exkluzivní vzory pro miminka a děti až do 12 let.

  Počet produktů: 0

 • HUGO BOSS

  Společnost založil v roce 1923 Hugo Boss v Německu. Kolekce HUGO BOSS pro děti je velmi populární pro svou všestrannost a uvolněnost, jednoduchost v detailech, velmi oblíbená je pro jemnost použitých materiálů a kombinace klasické palety barev. Dětská kolekce je inspirována pánskou kolekcí a nabízí veškerý luxus, který je doprovází každý den.

 • JUNIOR GAULTIER

  Společnost založil v roce 1976 Jean Paul Gaultier ve Francii. Značka Junior Gaultier zahájila prodej v roce 2009. Jean Paul Gaultier je nejlépe známý pro jeho námořnickou tématiku v kombinaci s jedinečnou grafikou a tiskem, kterou znázorňuje ve svých kolekcích.

 • MOSCHINO

  Společnost založil v roce 1983 Franco Moschino v Itálii. Tato vynikající značka je známá pro zářivé barvy, výrazné vzory a nápadité styly. Moschino je světovým fenoménem a láká oči mnoho dalších. V oblečení této značky budou vaše děti nepřehlédnutelné a odlišené od jiných. Dětské kolekce jsou plné pohodlí, je kladen velký důraz na detail a styl. 

  Počet produktů: 0

 • RALPH LAUREN

  Společnost založil v roce 1967 Ralph Lauren v New Yorku. Americký módní návrhář Ralph Lauren je nejlépe známý pro sportovní kolekci Polo Ralph Lauren. Firma se specializuje na ležérní a formální oblečení, kvalitní produkty s elegantním vzhledem. Nabízí oblečení s odvážnými barvami pro každou příležitost. 

Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek